UA

ОТП Банк запропонує своїм клієнтам покупку-продаж ОВДП через мобільний застосунок до кінця року

ОТП Банк запропонує усім клієнтам повноцінний сервіс з покупки-продажу ОВДП через мобільний застосунок OTP Bank UA до кінця року, повідомив під час круглого столу «Як українцям можна заробити на депозитах», проведеного 28 серпня Фінансовим Клубом, Олег Клименко, член правління з розвитку роздрібного бізнесу банку.

За його словами, у даний час банк проводить тестування нового функціоналу на співробітниках та визначає продуктові параметри.

Як вважає банкір, для того, щоб підвищити попит на інвестування коштів в ОВДП банки повинні максимально спрощувати цю послугу, переводити її повністю у діджитал, знижувати мінімальну суму інвестицій та ін.

«На сьогодні кошти в ОВДП вкладають майже одні і ті самі клієнти, які добре познайомились з інструментом та мають певну інвестиційну історію. Аби зробити його масовим треба розвивати вторинний ринок, максимально спростити процес покупки/продажу паперів, та знизити мінімальну суму покупки, аби кожен міг спробувати та навчитися вкладати кошти в ОВДП», — наголосив О.Клименко.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація