UA

Банківський вклад залишається найбільш звичним інструментом збереження та примноження коштів для громадян, - СЕО ОТП Банку

Гривневий депозит залишається найбільш звичним інструментом збереження та примноження коштів для громадян – завдяки своїй прозорості й зрозумілості, вважає Володимир Мудрий, голова правління ОТП Банку.

Як відзначає В.Мудрий, депозит для фізичних осіб має низку очевидних переваг для пересічного громадянина перед цінними паперами: перш за все, через можливість вибору та розміщення на більш короткий термін та можливість бути достроково розірваним або поповненим за умовами договору. До того ж, отримання доходів від депозитів не вимагає утримання рахунку у цінних паперах із відповідною оплатою комісії банку, що відповідно знижує отриманий від них дохід; у певних випадках власникам цінних паперів потрібно також подавати податкові  декларації.

На думку СЕО ОТП Банку, банківські метали також не можуть стати серйозною альтернативою банківським депозитам. «Метали — дуже волатильний актив, ціни на який можуть просісти у будь-який момент. Треба бути професіоналом, аби розуміти коли  можна вкладати у них кошти, коли потрібно виводити», — відзначив банкір.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація