RU

Зміни розстрочки «Скибочка» - що нового?

1. Окремий ліміт на розстрочки

Відтепер усі розстрочки будуть обліковуватись на окремому ліміті Розстрочки, який встановлюється додатково від кредитного ліміту картки. Якщо ви проводите операцію кредитною карткою і переключаєте її на умови розстрочки, то ця операція «переходить» на ліміт розстрочки, а кредитний ліміт збільшується відповідно на цю суму.
Чи можу я скористатись лімітом розстрочки, щоб зняти готівку в банкоматі?

Ні, ліміт розстрочки доступний лише для переключення операцій на умови розстрочки.

Який в мене ліміт розстрочки?

Ми надсилаємо повідомлення з інформацією про це клієнтам. Якщо не отримували повідомлення від Банку – дізнайтесь ліміт розстрочки в додатку ОТП Кредит. 

Ліміт розстрочки в мене 0 грн. Чому так?

Банк поступово встановлює ліміти розстрочки. Якщо ліміт 0 – найбільш ймовірно, що просто не настала ваша черга. Активне користування кредитною карткою – необхідна умова для ліміту розстрочки.

В ОТП Смарт немає ліміту розстрочки і жодної інформації. Чому?

Інформація щодо ліміту розстрочки буде відображатись лише в додатку ОТП Кредит.

2. Розстрочка з’явилась в додатку ОТП Кредит

Що можна робити?
1. Отримувати пропозиції через push щодо переключення операції на умови розстрочки.
2. Обирати зі списку операції потрібні та переключати їх в розстрочку.
3. Переглядати список розстрочок, отримувати детальну інформацію про них та переглядати графік платежів.
4. Достроково погашати розстрочку та управляти лімітом розстрочки (в розробці).
ОТП Кредит – що це?

Це новий мобільний додаток ОТП Банку.

В мене немає ОТП Кредит. Як мені користуватись розстрочкою?

В такому разі пропозиції розстрочки ви будете отримувати в viber/sms, де буде посилання для переключення. Проте радимо встановити додаток ОТП Кредит, щоб своєчасно отримувати всі повідомлення та відслідковувати інфо за розстрочками.

3. Нова форма погашення

Відтепер платіж за розстрочкою буде списуватись просто з кредитної картки в дату оформлення розстрочки. Якщо за розстрочкою передбачена комісія – то вона буде списуватись разом з платежем.
Як я дізнаюсь, що Розстрочка погашена?

Цю інформацію ви зможете перевірити в додатку ОТП Кредит. Це буде відображатись в списку операцій по картці, відображатись в графіку платежів за розстрочкою.

Якщо з картки буде списуватись платіж по розстрочці, чи буде пільговий період?

Так, списання платежу за розстрочкою для кредитної картки теж саме, наче ви на дану суму розрахувались в магазині. Тобто, потрібно буде цю суму внести на картку до дати внесення платежу за кредитною карткою і відсотки нараховуватись не будуть.

Що буде, якщо на картці недостатньо коштів для списання платежу?

В такому разі ми завчасно повідомимо вас про це, щоб ви встигли поповнити картку до дати платежу. Якщо все ж не вдасться поповнити картку до дати платежу, то в такому разі платіж за розстрочкою все одно буде списаний с кредитної картки без штрафу, проте на балансі кредитної картки виникне овердрафт (мінус), який потрібно буде погасити, щоб надалі користуватись карткою.

4. Нові тарифи

Відтепер у нас єдиний і простий тариф – комісія 2% щомісячно від суми розстрочки. Проте в нас є спец пропозиції, за якими можна скористатись розстрочкою з комісією 0%, наприклад, акція «Вікенд в розстрочку».
Що буде з тарифами «старої» розстрочки?

По «старим» розстрочкам тарифи не змінюються і продовжують діяти поки Скибочка не буде повністю погашена. Нові тарифи для розстрочок Скибочка будуть діяти для угод, що були оформлені з 13.09.2021р.5. «Старі» розстрочки

Умови обслуговування та погашення «старих» розстрочок не змінились. Як і раніше, клієнти будуть отримувати завчасно повідомлення по платіж і повідомлення про те, що платіж погашено. Проте «старі» розстрочки будуть обліковуватись на окремому ліміті розстрочки.
Які будуть зміни для власника «старої» розстрочки?

Як тільки «старі» розстрочки будуть перенесені з кредитного ліміта на ліміт Розстрочки, на балансі кредитного ліміта доступний залишок збільшиться на суму розстрочок, які «мігрували» на окремий ліміт.

Чи я побачу «старі» розстрочки в ОТП Кредит?

На жалі, ні. В додатку будуть відображатись лише нові розстрочки.

Як мені дізнаватись інформацію про «старі» розстрочки?

В додатку ОТП Кредит ви зможете дізнатись розмір ліміту розстрочки та його доступний залишок. Щодо обслуговування розстрочки, як і раніше, ми будемо надсилати повідомлення про платіж та про те, що він був погашений.